Gmina Czerwińsk zrealizuje inwestycje drogowe na ponad 850 tysięcy złotych!

  • 12.03.2018, 11:43 (aktualizacja 12.03.2018 11:53)
  • Sylwia Sobótka
Gmina Czerwińsk zrealizuje inwestycje drogowe na ponad 850 tysięcy złotych! fot. UG Czerwińsk nad Wisłą
W czwartek, 8 marca w Urzędzie Gminy w Czerwińsku podpisano umowy na wykonanie zaplanowanych inwestycji drogowych na łącznie ponad 850 tysięcy złotych. Inwestycje w 100% finansuje Gmina Czerwińsk nad Wisłą.

Umowy podpisali Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą Marcin Gortat oraz Skarbnik Gminy Zofia Pietrzak z właścicielem firmy Infrastruktura Bud-59 Pawłem Piotrowskim. Inwestycje obejmują  ul. Kościuszki oraz drogę gminną Garwolewo – Osiek.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut


Jak informuje UG Czerwińsk, przy ul. Kościuszki łączna długość odcinka objętego przebudową wynosi niespełna 700 m, z czego na ok. 400 metrach długości przewidziana jest wymiana istniejącej nawierzchni a na pozostałych 300 metrach zostanie położony nowy asfalt. Na całym odcinku ulicy zostaną zbudowane pobocza i zjazdy z kruszywa, elementy odwodnienia a także oznakowanie pionowe. Koszt tej  inwestycji to 278 369,41 zł brutto

Natomiast w ramach przebudowy drogi gminnej Garwolewo- Osiek zostanie wykonany odcinek drogi asfaltowej o długości ok. 800 m od granicy Gminy do skrzyżowania z działką nr. 2 Podczas przebudowy zostanie wykonana powierzchnia asfaltowa o szerokości 5 m, pobocza, zjazdy z kruszywa, elementy odwodnienia i oznakowania pionowego.
Koszt całej inwestycji to 577 307,63 zł brutto.

 

 

 

Sylwia Sobótka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe