Zawodnicy płońskiego "STARTu" wytańczyli I miejsce na Turnieju z cyklu Grand Prix Polski!

  • 26.02.2018, 11:45 (aktualizacja 26.02.2018 11:49)
  • Sylwia Sobótka
Zawodnicy płońskiego "STARTu" wytańczyli I miejsce na Turnieju z cyklu Grand Prix Polski! Na zdjęciu Nikola Bilińska i Bartek Hass (pierwsza para od lewej) - zwycięzcy Grand Prix Polski 10-11 OPEN
To był fenomenalny weekend dla tancerzy z płońskiego klubu Sportowego Tańca Towarzyskiego "START". Startowicze w niedzielę, 25 lutego wzięli udział w prestiżowym turnieju z cyklu Grand Prix Polski organizowanym w Rędzinach (woj. śląskie).

Na turnieju z cyklu Grand Prix Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego "...Z pasji do tańca..." organizowanym pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, para płońskich tancerzy - Nikola Bilińska i i Bartek Hass wytańczyli pierwsze miejsce w kategorii 10-11 OPEN! To niebywały sukces dla tancerzy i trenerów - Anety i Mariusza Pospieszyńskich.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

W tej samej kategorii tuż za podium, na czwartej lokacie uplasowali się Natalia Raźna i Wiktor Jędraszczak.

Ale to nie jedyne sukcesy tancerzy z minionego weekendu. Alicja Pospieszyńska i Wiktor Godlewski zajęli 2 miejsce w kategorii powyżej 15C Tańców Standardowych na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego rozgrywanym jako impreza towarzysząca Grand Prix Polski. W kategorii 12-13 F Katarzyna Białołęcka i Szymon Gaworek zajęli 4 miejsce, a Anna Więcławska i Hubert Gaworek w kategorii 12-13 G wytańczyli miejsce 6.

Natomiast w sobotę, 24 lutego na Zimowym Turnieju Łomianki 2018 Oliwia Szczepańska i Franciszek Jakubiak wywalczyli 1 miejsce w kategorii 10-11 H, a Natalia Raźna i Wiktor Jędraszczak miejsce 2 w kategorii 10-11 E.

Wszystkim tancerzom i ich trenerom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych startach!

 

Sylwia Sobótka

Fot. zbiory prywatne klubu

 

 

Sylwia Sobótka

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe