Jubileuszowy koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy OSP Joniec

  • 21.02.2018, 10:23
  • Info i Fot za UG Joniec
Jubileuszowy koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy OSP Joniec
W sobotę 17 lutego w domu weselnym ,,Przy lesie” zebrali się wszyscy miłośnicy Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy OSP Joniec, aby świętować ich 11-lecie.

Podczas koncertu można było usłyszeć takie utwory jak: ,,La Cumparsita”, ,,Hiszpańskie oczy”, ,,Diana” czy ,,Chłopcy radarowcy”. Wystąpili także soliści na trąbkach i puzonie. Swoim śpiewem zaczarowała Pani Agnieszka Sztabnik – Baran, a także Maja Ozimkiewicz, trzecioklasistka ze Szkoły Podstawowej w Królewie, która zadebiutowała samodzielnym występem. Najstarsi członkowie orkiestry uhonorowali pamiątkowymi odznakami swoich przyjaciół, którzy w różny sposób pomagają w funkcjonowaniu MOD.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Gościem wieczoru był zespół Partita, który wykonał swoje największe przeboje, a piosenkę ,,Marzyciele” wykonał przy akompaniamencie naszej orkiestry i była to naprawdę wyjątkowa chwila. W trakcie koncertu można było obejrzeć galerię zdjęć z kilku lat istnienia MOD. Na koniec był tort dla wszystkich zebranych na sali widzów. Wieczór minął we wspaniałej atmosferze i był prawdziwą ucztą dla uszu. Mamy nadzieję, że Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy OSP Joniec będzie grała jeszcze wiele lat i rozpieszczała nas swoją muzyką, a gminę Joniec promowała w najdalszych zakątkach świata.

INFO I FOT ZA UG JONIEC

Info i Fot za UG Joniec
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe