Ostatki w Szkole Podstawowej w Naruszewie

  • 20.02.2018, 09:27
  • Admin admin
Ostatki w Szkole Podstawowej w Naruszewie
12 lutego w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Naruszewie odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu można było spotkać, wróżki, królewny, piratów, policjantów, spider-manów... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Jeszcze trudniej było rozpoznać dzieci w ich wspaniałych strojach. W przedszkolnym korytarzu, gdzie spotkały się wszystkie grupy i wspólnie dały porwać się muzyce do tańca, w rytm macareny, kaczuch i wielu innych, mieniło się wszystkimi kolorami tęczy, od balonów i malowanych obrazków z postaciami z bajek. Dzieci będą miały co wspominać przez cały rok, do następnego karnawałowego szaleństwa.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

13 lutego uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej w Naruszewie bawili się świetnie podczas ostatkowego balu przebierańców. Nie zabrakło konkursów: "Zgadnij, jaka to bajkowa postać?", "Poszukaj swojej pary", czy na najciekawsze przebranie karnawałowe. Było mnóstwo radości i śmiechu. W karnawałowych zabawach uczestniczyli również uczniowie klas starszych. Szkoda, że karnawał będzie dopiero za rok...

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe