Warsztaty teatralne w płońskim Przedszkolu nr 5

  • 13.02.2018, 11:01 (aktualizacja 13.02.2018 11:10)
  • Katarzyna Rólka
Warsztaty teatralne w płońskim Przedszkolu nr 5 fot. Katarzyna Rólka
We wtorek, 6 lutego w przedszkolu nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku odbyły się warsztaty teatralne w grupie przedszkolnej ,,Muchomorków". Poprowadził je Robert Poryziński, który wystąpił z Teatrem Miejsce. Dzień wcześniej w zajęciach teatralnych brały udział ,,Słoneczka".

Lalka, marionetka czy pacynka? Czym one się różnią i skąd pochodzą? Tego wszystkiego mogły dowiedzieć się dzieci z płońskiego przedszkola nr 5 im. Jasia i Małgosi. Opowiedział im o tym Robert Poryziński, który zna się na lalkach jak mało kto. Poprowadził również dla dzieci warsztaty teatralne oraz Teatr Cienia. Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony przedszkolaków.

Edukacja teatralna ma niezwykle ważne znaczenie dla rozwoju dziecka. Pozwala ona wychować przyszłego aktywnego i zarazem wrażliwego odbiorcę sztuki.

 

Katarzyna Rólka

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe