Trening charytatywny dla Dominika Osińskiego

  • 6.02.2018, 12:10
  • Izabela Górecka
Trening charytatywny dla Dominika Osińskiego
Uczniowie z Zespołu Szkół nr. 2 im. Leona Rutkowskiego postanowili zorganizować charytatywny trening dla jednego z ich kolegów, dziewiętnastoletniego Dominika Osińskiego.

Dominik podczas wakacji uległ poważnemu wypadkowi. Teraz stara się wyjść na prostą i bardzo potrzebuje pieniędzy na kosztowną rehabilitację, która pozwoli mu wstać z wózka inwalidzkiego i poruszać się o własnych nogach.

W związku z tym uczniowie wraz z nauczycielami organizują charytatywny trening, z którego dochody zostaną przekazane na leczenie Dominika. Trening odbędzie się 10 lutego (sobota) na sali gimnastycznej ZS Nr2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku o godzinie 14:00. Poprowadzą go trenerzy z GFC Płońsk (Gymnastic Fight Cross Płońsk). Podczas akcji, będzie można dodatkowo wspomóc Dominika. Serdecznie zapraszamy!

Izabela Górecka

Izabela Górecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe