Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – przygotuj się na wyjątkową przygodę!

  • 05.02.2018, 08:51
  • Grupa Tipmedia
Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – przygotuj się na wyjątkową przygodę!
Lubisz niebanalne rozrywki? W takim razie na pewno do gustu przypadną ci loty w tunelach aerodynamicznych. Teraz można skorzystać z nich w Warszawie!

Zawsze marzyły ci się skoki spadochronowe, ponieważ chcesz poczuć swobodne spadanie w przestworzach? Teraz nie musisz brać udziału w skoku, ponieważ może wybrać tunel aerodynamiczny. Takie loty to idealna propozycja dla każdego lubiącego świetną zabawę – teraz można skorzystać z nich również w Warszawie, w tunelu aerodynamicznym Flyspot – Profly.

Na czym polega latanie w tunelu aerodynamicznym?

Tunele aerodynamiczne to duże konstrukcje, które wyposażone są w duże wentylatory pozwalające na wprawienie powietrza w prędkość nawet kilkuset kilometrów na godzinę. Tunele aerodynamiczne są głównie stosowane w badaniach aerodynamiki, ale w nieco innej, pionowej konstrukcji mają już nieco inne przeznaczenie.

Pionowy tunel aerodynamiczny jest w stanie wygenerować strugi powietrza wiejące od dołu do góry, które pozwalają na podniesienie dorosłej osoby. Wówczas możemy uzyskać efekt podobny do swobodnego spadania przy skokach spadochronowych – w strugach powietrza w aerotunelu można wykonywać również różnego rodzaju akrobacje.

Przez długi czas loty w tunelach aerodynamicznych były wykorzystywane w szkoleniach spadochroniarzy. Teraz jednak dostępne są niemalże dla każdego z nas, kto ma ochotę na dobrą zabawę. Do lotu w tunelu nie potrzebujemy żadnego szczególnego przygotowania, badań lekarskich czy dobrej kondycji. Latać mogą nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci i młodzież. Jeśli możemy uprawiać inne spoty, możemy też polatać w tunelu.

Czas trwania lotu w tunelu aerodynamicznym wynosi około 3 minut. To wcale nie tak krótko, jak może się wydawać! Da początkującej osoby to idealny czas, aby opanować podstawy lotu, między innymi utrzymanie stabilnej pozycji w powietrzu, obracanie się. Dużą zaletą lotów tego rodzaju jest to, że możemy wykupić ich większą liczbę – także pod rząd, dlatego możemy polatać dłużej.

Warto przy tym zaznaczyć, że w przypadku skoków spadochronowych swobodne spadanie to tylko około 1 minuty przy skoku z 4000 metrów, dlatego w tunelu aerodynamicznym możemy spędzić znacznie więcej czasu niższym kosztem.

Zarezerwuj swój lot w tunelu aerodynamicznym lub kup go w prezencie!

Jeśli także zainteresowały cię loty w tunelach aerodynamicznych, możesz dokonać rezerwacji już teraz. W Warszawie usługi tego rodzaju oferuje profly.pl. Na tej stronie internetowej możemy zapoznać się bliżej z ofertą, cennikami, a także dokonać internetowej rezerwacji bez wychodzenia z domu.

Ceny lotów w tunelu aerodynamicznym rozpoczynają się od 249 złotych dla osób dorosłych oraz od 219 złotych dla dzieci i młodzieży za 3 minuty lotu. Możemy od razu wykupić dłuższy lot w przystępnej cenie – przy jednorazowym zakupie całego pakietu możemy uzyskać jeszcze niższe ceny za pojedynczy lot. Możemy wtedy zabrać całą rodzinę albo namówić znajomych na to, aby razem z nami wybrali się na latanie w tunelu.

Także lot w tunelu aerodynamicznym może być dobrym pomysłem na upominek dla bliskiej nam osoby. W tym celu wystarczy zakupić voucher upominkowy – wtedy nie musimy wskazywać na konkretną datę lotu, ponieważ obdarowana osoba będzie mogła wybrać sobie termin samodzielnie. Taki upominek możemy zakupić nawet w minutę – potwierdzenie otrzymamy na e-mail i możemy przekazać go w formie elektronicznej albo wydrukować. To kapitalny pomysł na prezent na różne okazje – na urodziny, wieczór kawalerski albo panieński, na ślub, na Walentynki, Dzień Chłopaka czy Ojca, a także Dzień Kobiet i wiele innych okoliczności.

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia

Podziel się:


Pozostałe