Anna Brzostek Wolontariuszem Powiatu Płońskiego 2017! Gratulujemy!

  • 31.01.2018, 11:46
  • Sylwia Sobótka
Anna Brzostek Wolontariuszem Powiatu Płońskiego 2017! Gratulujemy! Na zdjęciu Anna Brzostek
Ani Brzostek nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Już od czasów licealnych włączała się w różnego rodzaju akcje społeczne i charytatywne. Ania ma duszę społecznika, mnóstwo empatii i energii do niesienia pomocy innym. Podczas Noworocznego Spotkania Samorządowego to właśnie Annę Brzostek ogłoszono Wolontariuszem Powiatu Płońskiego 2017 roku.

W ubiegłym roku Anna Brzostek była koordynatorem akcji „Szlachetna Paczka” na terenie naszego powiatu, natomiast w poprzednich latach byłą wolontariuszką.

Komisja konkursowa oceniała m.in. rodzaj świadczonej działalności, częstotliwość, skuteczność i efektywność pracy.

W konkursie przyznano również kilka wyróżnień. Wyróżnienie przyznano Szkolnemu Klubowi Wolontariusza działającemu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Płońsku, Aldonie Faron, prezes Stowarzyszenia na rzecz Osób z Dysfunkcjami Rozwoju ,,Spadochron" w Płońsku, a także Monice Gortat - wolontariuszce z SP w Czerwińsku, Januszowi Rosiakowi - prezesowi Oddziału Rejonowego PZERiI oraz Kamilowi Koprowskiemu – wolontariuszowi działającemu na rzecz z gminy Załuski.

Natomiast w  kategorii „Organizacja Pozarządowa” laur zwycięzcy i tytuł ,,Wolontariusza roku" otrzymało Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic. W imieniu całej społeczności organizacji statuetkę odebrała prezes Stowarzyszenia, Małgorzata Oszczyk.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Sylwia Sobótka

Fot. Sylwia Sobótka

 

 

Sylwia Sobótka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe