Maja Suwińska zwyciężyła w MCK TALENT SHOW!

  • 29.01.2018, 10:16
  • Sylwia Sobótka
Maja Suwińska zwyciężyła w MCK TALENT SHOW! fot. Sylwia Sobótka Na zdjęciu Maja Suwińska (I miejsce)
W drugim tygodniu ferii w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku dzieci mogły spróbować swoich sił w konkursie talentów „MCK TALENT SHOW”. Jednogłośnie jury zachwyciła Maja Suwińska, która pokazała na scenie swoje akrobatyczne zdolności.

Konkurs poprowadził Krzysztof  Dembicki. W jury zasiedli Marzena Kunicka – ze Szkoły Muzyki i Tańca „Nutka” oraz Mariusz Pospieszyński ze Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego „START”. Na scenie zobaczyliśmy ośmiu uczestników. Bez wątpienia każdy z występów był wyjątkowy!

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

I miejsce wywalczyła  Maja Suwińska, która tańcem z elementami akrobatyki zachwyciła wszystkich na sali.  II miejsce jury przyznało Mai Norek za niesamowity taniec jazzowy, III miejsce ex aequo zajęli Laura Żmijewska i Maciej Maraszek. Laura prezentowała swój wokal, natomiast Maciej zagrał na akordeonie.

Nagrodę specjalną otrzymała najmłodsza, zaledwie 4-letnia uczestniczka  -Amelia Bralska , która wyrecytowała wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”. Wyróżnienia otrzymali: Dawid Kazimierski,  Kinga Suwińska oraz Basia Mystkowska.  

Jak przyznało jury, poziom występów był naprawę wysoki. Wszystkie dzieci otrzymały upominki.

Młodzieżowa Grupa Zadaniowa „Iskierki” zajęła się pomocą techniczną przy organizacji konkursu.

 

Sylwia Sobótka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe