Bal karnawałowy w płońskim klubie „Plastuś”

  • 23.01.2018, 11:20
  • Katarzyna Rólka
Bal karnawałowy w płońskim klubie „Plastuś” Katarzyna Rólka
Karnawał trwa w najlepsze. Dla najmłodszych jest to wspaniała okazja by wcielić się w ulubione postaci z bajek. Jedno z karnawałowych dziecięcych spotkań odbyło się w klubie osiedlowym „Plastuś” w Płońsku.

Na magiczne słowo „Bal” w oczach dzieci pojawiają się iskierki radości. Ponieważ uwielbiają się bawić. Bal kostiumowy jest dodatkową inspiracją dla dziecięcej natury.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Czwartek, 18 stycznia był dniem gdy najmłodsi w płońskim klubie osiedlowym „Plastusiu” balowali. Impreza poprzedzona była warsztatami, które poprowadził Robert Poryziński i Teatr Miejsce. Dzieci miały możliwość własnoręcznie wykonać lalki z szarego papieru i bibuły, które następnie były bohaterami przedstawienia przygotowanego pod okiem instruktora.

To nie koniec atrakcji dla najmłodszych płońszczan. Dalszy program przewidywał zabawę z animatorką Kleopatrą Poryzińską, właścicielką KaruzeLi- Agencji Eventowej oraz Kamilem Wójcikiem. Były zabawy z chustą, drużynowe, konkursy tańca, quizy z bajki „Smerfy” i zabawy o tematyce Smerfów.

Każde dziecko mogło znaleźć dla siebie wiele atrakcji. Tego dnia uśmiech nie schodził z twarzy najmłodszych, a mnóstwo bajkowych postaci, pląsało po sali płońskiego klubu.

Nagrody dla dzieci ufundował klub „Plastuś”, który był organizatorem balu.

Katarzyna Rólka

Zdjęcia (12)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe