Odliczanie do matury rozpoczęte! Studniówka I LO w Płońsku (FOTO)

  • 15.01.2018, 16:02
  • Katarzyna Rólka
Odliczanie do matury rozpoczęte! Studniówka I LO w Płońsku (FOTO) fot. Katarzyna Rólka
W sobotę, 13 stycznia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku odbyła się studniówka. Od tego momentu, abiturienci mogą odliczać sto dni do matury.

Studniówka zgromadziła łącznie około trzystu pięćdziesięciu uczestników. Rozpoczęła się, jak nakazuje tradycja Polonezem w wykonaniu wszystkich klas.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Następnie, oficjalnego otwarcia dokonał dyrektor I LO - Ryszard Buczyński, który mówił: - Przedwczoraj widziałem uczniów i uczennice, a dzisiaj widzę piękne młode kobiety i młodych mężczyzn, którzy niedługo ruszą w świat i myślę, że go podbijecie i będziecie podbijać. Ja chciałbym dziś wam życzyć żebyście się bardzo dobrze bawili. Być może dla wielu z was jest to pierwsza tego rodzaju zabawa w życiu, w takim wydaniu, bo to się nie często zdarza. Być może pierwszy raz tańczyliście poloneza. Życzę wam dużo dobrych wrażeń z tej zabawy, żebyście chcieli jak najdłużej się bawić i długo pamiętali te przeżycia, które będą wam towarzyszyć. A trochę w dalszej perspektywie życzę, aby ten rok był dla was najlepszym rokiem, żeby wam się powiodło na egzaminach i żebyście mieli takie wyniki, które by was satysfakcjonowały.

Życzenia przyszłym maturzystom złożyli także: Starosta Powiatu Płońskiego - Andrzej Stolpa, wiceburmistrz Płońska - Teresa Kozera i ks. kanonik Edmund Makowski z parafii św. Michała Archanioła.

Po części oficjalnej odbyła się także część artystyczna w wykonaniu uczniów, zaś po niej przyszedł czas na poczęstunek i zabawę.

Na balu studniówkowym młodzież z „Płockiej” bawiła się do białego rana w rytm muzyki zespołu M Art Live.

Katarzyna Rólka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe