Nowe radiowozy dla płońskich funkcjonariuszy

  • 12.01.2018, 13:44
  • Admin admin
Nowe radiowozy dla płońskich funkcjonariuszy fot. KPP PŁOŃSK
W czwartek, 11 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku odbyło się poświęcenie i przekazanie dwóch radiowozów dla płońskich policjantów.

Oznakowanym oplem astrą będą patrolować nasze drogi policjanci z drogówki, natomiast hyundai będzie w wydziale kryminalnym.

Pojazdy poświęcił kapelan płońskiej policji ks. Edmund Makowski. Fundatorzy wręczyli policjantom kluczyki i dokumenty do nowych radiowozów.

Zakup radiowozów został zrealizowany  ze środków Komendy Głównej Policji i wsparciu samorządów. Swój wkład w zakup radiowozów miało starostwo powiatowe w Płońsku, gmina Miasto Płońsk, gmina Płońsk, Sochocin, Dzierzążnia i Baboszewo.

 

RED za KPP PŁOŃSK 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe