Ferie z Osiedlowym Klubem "Plastuś"...

  • 4.01.2018, 14:14
  • Katarzyna Rólka
Ferie z Osiedlowym Klubem "Plastuś"... K.Rólka Tak najmłodsi bawili się na balu organizowanym w 2017 roku...
Jak co roku Klub Osiedlowy ,,Plastuś" w Płońsku organizuje zimowy wypoczynek podczas ferii dla dzieci i młodzieży. Tym razem ferie na Mazowszu rozpoczynają się nieco wcześniej, od 15 - 28 stycznia 2018 roku.
Każde dziecko stara się jak najlepiej wykorzystać czas wolny podczas ferii. Jedne wyjeżdżają na zimowe kolonie, a inne dzieci po prostu spędzają je w mieście. 
Z propozycją na ferie dla młodych płońszczan, którzy postanowili zostać w Płońsku wyszedł płoński Klub Osiedlowy ,,Plastuś".
 
W programie dla dzieci i młodzieży odbędą się m.in. zajęcia muzyczne- karaoke (15.01), turniej bilarda (16.01), turniej tenisa stołowego (17 i 24 01). Nie zabraknie także warsztatów plastycznych z modeliny i plasteliny (18.01). Miłośnicy turnieju play-station będą mogli go rozegrać 19 stycznia, zaś turniej X box - 22 stycznia. Nie lada gratką będzie turniej warcabowy, który odbędzie się 25 stycznia. Zajęcia wg zainteresowań odbędą się 26.01.
 
Wszystkie zajęcia w klubie w trakcie ferii będą rozpoczynały się od godziny 11.00, a bogaty program na pewno przyciągnie wielu młodych płońszczan.
 
Ponadto 18 stycznia w ,,Plastusiu" odbędzie się o godz. 16.00 zabawa karnawałowa dla dzieci z animatorem na którą wstęp jest wolny. W programie oczywiście gry i zabawy dla najmłodszych oraz drobne upominki dla uczestników zabaw.
Katarzyna Rólka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe