SKTT "START" kończy rok 2017 na II miejscu w rankingu klubów Okręgu Mazowieckiego!

  • 26.12.2017, 17:43
  • red
SKTT "START" kończy rok 2017 na II miejscu w rankingu klubów Okręgu Mazowieckiego! Fot. zbiory klubu
2017 był dobrym rokiem dla Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego "START" z Płońska, prowadzonego przez Mariusza i Anetę Pospieszyńskich. "Startowicze" reprezentowali nasze miasto na najważniejszych ogólnopolskich imprezach tanecznych. Tancerze dziesiątki razy stawali na najwyższym stopniu podium.

W niedzielę, 17 grudnia w Łomiankach odbył się ostatni turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej - Gwiazdkowy Ogólnopolski Turniej Tańca  
Towarzyskiego BRAWO - WARSZAWA.

Z  zajęcia pierwszego miejsca mogli cieszyć się Franek Jakubiak z Oliwią Szczepańską, Mateusz Ksybek z Amelią Rosiak, Adam Sybicki z Mają Tomaszewską, Bartek Hassa z Nikolą Bilińską. 

Po świetnym występie trzecie lokaty wywalczyli Hubert Gaworek z Anią Więcławską, Paweł Pospieszyński z Natalią Bilińską, Michał Radwański z Dominiką Olszewską.  Natomiast piąte miejsce zajęła para Szymon Gaworek i Kasia Białołęcka.

W ostatecznym rankingu roku 2017 "START" zajął w Okręgu Mazowieckim II miejsce na 49 klubów!

- Należy wspomnieć jako ciekawostkę, że do soboty prowadziliśmy w tym rankingu, ale jako, że nikt nie wystartował w sobotę straciliśmy to prowadzenie. - informuje trener Mariusz Pospieszyński.
Gratulujemy tancerzom oraz trenerom fantastycznych wyników w mijającym 2017 roku, oby 2018 rok przyniósł jeszcze więcej sportowych emocji!

RED

red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe