Płońszczanie na Mistrzostwach Opolszczyzny

  • 20.12.2017, 12:54
  • red
Płońszczanie na Mistrzostwach Opolszczyzny zbiory klubu
W Grodkowie 16 grudnia na 10 matach stanęło ponad 300 zawodników. Nie zabrakło tam naszych reprezentantów. Z naszego klubu, aż dziewięć osób walczyło o trofea, co pomogło wystawić zawodników w różnych kategoriach.

Wszyscy nasi zawodnicy wypadli rewelacyjnie. Poziom, jaki zaprezentowali dobrze wróży na przyszły rok i eliminacje do Kadry Narodowej. Zarówno w walkach, jak i układach, w każdym przedziale wiekowym zajęli miejsca na podium.Trening czyni mistrza!

Wyniki naszych zawodników

Wojciech Grysztar(kadet)– I miejsce walki przerywane, I miejsce układy formalne

Marta Grysztar(młodzik)– I miejsce walki miękkim kijem

Joanna Grysztar (senior) -  I miejsce układy formalne, II miejsce walki ciągłe

Dagmara Jędrzejewska (junior młodszy) – II miejsce układy formalne, III miejsce walki ciągłe

Jakub Jędrzejewski (kadet) – I miejsce układy formalne

Patryk Matoblewski(junior młodszy) – I miejsce walki ciągłe, II układy formalne

Kacper Więcławski (junior młodszy) – I miejsce układy formalne, II miejsce walki przerywane

Kacper Figura (junior młodszy) – I miejsce układy formalne, II miejsce walki ciągłe

Mateusz Śmigelski(junior młodszy) – II miejsce walki ciągłe

 

Facebook #Taekwondo.Cobra.Team

www.akademiatkd.pl

 

 

red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe