Twoje dziecko wyjeżdża na ferie? Policja najpierw skontroluje autobus i kierowcę.

  • 5.01.2018, 09:52 (aktualizacja 05.01.2018 11:15)
  • info za KPP Płońsk
Twoje dziecko wyjeżdża na ferie? Policja najpierw skontroluje autobus i kierowcę.
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku informuje rodziców i opiekunów zorganizowanych grup oraz organizatorów wycieczek i wyjazdów na zimowy wypoczynek, że funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego płońskiej Policji będą sprawdzali stan techniczny oraz wyposażenie autobusów, a także trzeźwość kierowców, w przypadkach zgłoszenia wyjazdu zorganizowanej grupy.

Kontrolę najlepiej zgłaszać w formie pisemnej na nr fax (023) 662 15 40, na trzy dni przed planowanym wyjazdem. Całodobowo zgłoszeń można dokonywać na numer telefonu Oficera Dyżurnego KPP Płońsk 23 662 15 00 lub 23 662 15 50.

Kontrole autobusów będą przeprowadzane w Płońsku na placu przy ul. Mazowieckiej 11 (naprzeciwko restauracji ARKADIA) oraz na parkingu przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki, naprzeciwko budynku Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

W szczególnie pilnych przypadkach np. podejrzenia, iż kierowca lub opiekun grupy znajduje się w stanie po spożyciu alkoholu lub innego podobnie działającego środka, a także w przypadku ujawnienia innych nieprawidłowości, kontrola będzie wykonywania niezwłocznie, po zgłoszeniu tego faktu pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

 

 

info za KPP Płońsk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 5.01.2018, 13:48
żeby jeszcze kontrolowali podczas jazdy bo brawura niektórych kierowców powala albo głupota

Pozostałe