Płońscy diabetycy odpoczywali w Łebie

  • 29.08.2022, 12:31
Płońscy diabetycy odpoczywali w Łebie Fot. zbiory prywatne uczestniczki wyjazdu
Płońscy diabetycy postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym. Od 21-28 sierpnia 2022r. spędzili turnus nad morzem korzystając także z rehabilitacji.

Zmiana otoczenia, inny rytm dnia, słońce i rehabilitacja są  potrzebne dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Z tego założenia skorzystali płońscy diabetycy wyjeżdżając do Łeby, bo przecież cukrzyca nie jest przeciwwskazaniem do podróżowania. Ponadto z wyjazdu  mogły skorzystać także osoby nie będące diabetykami.

- ,,Organizatorem wyjazdu do Łeby było Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Płońsku. Pojechaliśmy tam wypocząć i jednocześnie skorzystać z zabiegów jakie oferuje Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny ,,U Pirata”. Każdy w zależności do swoich potrzeb. Można było skorzystać z zabiegów takich jak: laser, krioterapia, jonoforeza magnetyczna, ultradźwięki, masaże. Oprócz zabiegów codziennie mieliśmy dodatkowe atrakcje m.in. rejs statkiem, wycieczkę po Starej Łebie, pirackie mistrzostwa w bulle, poszukiwanie zaginionych skarbów  na plaży. I oczywiście korzystaliśmy ze spacerów nad morzem wdychając jod” – powiedział naszej redakcji prezes płońskich diabetyków Zbigniew Jaskłowski.

Jak widać pobyt w ośrodku w Łebie to świetny sposób dla płońskich diabetyków na poprawę zdrowia oraz odpoczynek. Bo wiadomo, że wspólny wyjazd umożliwia także kontakt z innymi ludźmiWszyscy wrócili  w doskonałych humorach i zadowoleni z odbytej rehabilitacji.

 

KATARZYNA  RÓLKA

 

 

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe