Wystartował ,,Mój Rynek”

  • 06.08.2022, 11:51
 Wystartował ,,Mój Rynek” Fot. UM Płońsk
Wystartował ,,Mój Rynek". Frekwencja dopisała na ,,Moim Rynku". Małe targowisko w Płońsku działa w zupełnie nowej odsłonie.

To funkcjonalne i nowoczesne miejsce, na którym zakupy w komfortowych warunkach będzie można robić przez cały rok. Na kupców i handlujących czeka 90 zadaszonych miejsc handlowych, 6 pawilonów i sanitariat. Dzięki oświetleniu sprzedaż będzie mogła odbywać się również po zmroku. Targowisko „Mój rynek” powstało w wyniku realizacji zadania „Modernizacja małego targowiska przy ul. Pułtuskiej w Płońsku” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość projektu pn. „Modernizacja małego targowiska przy ul. Pułtuskiej w Płońsku na działce 1576/12” wyniosła ogółem – 2 252 595,00 zł Pozyskane dofinansowanie – 1 000 000,00 zł.

 

INFO I FOT. ZA UM PŁOŃSK

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe