Trzy pytania do Natalii Konofalskiej z Płońska – III Wicemiss Polski

  • 05.08.2022, 17:46
Trzy pytania do Natalii Konofalskiej z Płońska  – III Wicemiss Polski Fot. Seweryn Cieślik
Konkursy piękności cieszą się ogromnym powodzeniem i są niesamowicie popularne. Kandydatki, które biorą w nich udział muszą zdecydowanie wyróżniać się charakterem, ale także wyglądem, być pewne siebie, by wypaść jak najlepiej. W tym roku Płońsk, na wyborach Miss Polski 17 lipca 2022 w Nowym Sączu reprezentowała płońszczanka Natalia Konofalska, która zdobyła tytuł III Wicemiss Polski oraz Miss Foto. W rozmowie z naszą redakcją III Wicemiss Polski opowiedziała o swoich emocjach podczas konkursu.

 

Extra Płońsk: Jak się zaczęła Pani przygoda z konkursem piękności?

Natalia Konofalska: Przygoda z konkursem piękności zaczęła się od moich zainteresowań modą i modelingiem. Lubię prezentować różne kreacje, być fotografowana i występować w różnych układach choreograficznych. Wielką inspiracją do udziału w konkursie Miss była moja mama, która w 1991r.uczestniczyła w wyborach Miss ówczesnego województwa ciechanowskiego i zdobyła tytuł I Wicemiss oraz Miss Foto. Chciałam poczuć te emocje, które wtedy mamie towarzyszyły i zmierzyć się z wyzwaniem udziału w tym prestiżowym konkursie. Ponadto do udziału w konkursach Miss Warszawy, Miss Mazowsza i Miss Polski namawiali mnie moi znajomi, jak widać skutecznie. Ich zachowanie dodało mi odwagi, żeby podjąć tego typu decyzję. Mam nadzieję, że udział w renomowanych konkursach piękności umożliwi mi zaistnienie w świecie modelingu, co jest jednym z moich marzeń.

 

Extra Płońsk: Jakie emocje towarzyszyły Pani podczas tegorocznej gali Miss Polski 2022 w Nowym Sączu, podczas której została Pani wybrana III Wicemiss Polski?

Natalia Konofalska: Udział w gali finałowej Miss Polski 2022 wiązał się z ogromnymi emocjami. Był dla mnie dużym wyzwaniem, ale jednocześnie szczególnym wydarzeniem. Czułam się szczęśliwa, że udało mi się zakwalifikować do finału konkursu i znaleźć się wśród 24 najpiękniejszych uczestniczek w Polsce, następnie trafić do pierwszej dziesiątki, później piątki, aż w końcu otrzymać tytułu III Wicemiss Polski i Miss Foto.

Z występami przed tak dużą publicznością i kamerami wiązał się ogromny stres, który starałam się opanować. Dużym wsparciem dla mnie była pozytywna energia płynąca od publiczności, a w szczególności od moich rodziców i przyjaciół, która dodała mi pewności siebie i pozwoliła uporać się z  towarzyszącymi mi, niepotrzebnymi emocjami. Największe emocje  miały miejsce  podczas odczytywania nazwisk kandydatek, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu. Nie da się ich opisać słowami, trzeba to po prostu przeżyć. Ogromną radość czułam w chwili otrzymania szarfy z tytułem III Wicemiss i korony. Ten fakt był dla mnie potwierdzeniem, że warto było zdecydować się na tego typu przygodę.

 

Extra Płońsk: Cecha , którą Pani u siebie najbardziej ceni oraz plany na przyszłość?

Natalia Konofalska: Cechą, którą najbardziej cenię u siebie jest ambicja, ponieważ nieustannie dążę do osiągnięcia wyznaczonego celu, chociaż nie zawsze odnoszę sukcesy. Moje aspiracje nie pozwalają mi się zniechęcać – wręcz przeciwnie podążam za marzeniami i staram się je realizować. W przyszłości chciałbym się zająć profesjonalnie modą i modelingiem. Jednym z moich marzeń jest spełnianie się w roli modelki na pokazach mody najlepszych projektantów. Ponadto chcę być trenerem personalnym i zarażać ludzi dobrymi nawykami żywieniowymi oraz uprawianiem sportu. Jest wiele młodych dziewczyn, które są ofiarami swoich niewłaściwych przyzwyczajeń. Nie odżywiają się zdrowo, a w konsekwencji czują się źle w swoim ciele. Chciałabym inspirować je  i motywować do pewnych zmian w ich trybie życia. Marzę, żeby moja praca była dla mnie jednocześnie pasją, bo tylko wtedy można czerpać satysfakcję z wykonywanego zawodu i osiągnąć sukces.

 

Dziękuję za rozmowę

ROZMAWIAŁA  KATARZYNA  RÓLKA

FOT. SEWERYN  CIEŚLIK

 

 

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe