Zakończenie roku szkolnego w płońskiej SP1

  • 24.06.2022, 17:56 (aktualizacja 19.07.2022, 12:18)
 Zakończenie roku szkolnego w płońskiej SP1 Fot. za SP1 w Płońsku
,,Było, minęło. Było, więc minęło. W nieodwracalnej zawsze kolejności” - słowa Wisławy Szymborskiej znacząco w piątek wybrzmiały, jako motto szkolnej uroczystości. Dla uczniów klas trzecich i ósmych nadeszła chwila pożegnania.

Trzecioklasiści ukończyli ważny etap edukacji, przed nimi nowe i dojrzałe wyzwania. Uczniowie klas ósmych stali się absolwentami naszej szkoły, miejsca, które przez pięć lat stanowiło ważną część ich życia.

Inauguracji uroczystości dokonała dyrekcja SP1, wiceburmistrz Miasta Płońska - Teresa Kozera oraz zaproszeni goście. Następnie dyplomami oraz książkami uhonorowani zostali  uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce.

Słowami poetów i w muzycznym akcencie uczniowie podziękowali dyrektorowi placówki – Joannie  Szczepańskiej, wicedyrektorowi – Piotrowi Makówce, nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły:

Jakże nie pisać wiersza,

Jakże nie płonąć w podzięce

za światło, co się rozszerza,

za dar najpiękniejszy, za wiedzę.

 

INFO ZA SP1 PŁOŃSK

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe