Uroczyste pożegnanie wieloletniej pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Płońsku

  • 25.02.2022, 18:09 (aktualizacja 01.03.2022, 09:17)
Uroczyste pożegnanie wieloletniej pracownicy Komendy Powiatowej Policji… Fot. zbiory KPP Płońsk
W czwartek, 24 lutego kadra kierownicza, policjanci i pracownicy płońskiej komendy pożegnali odchodzącą na zasłużoną emeryturę wieloletnią pracownicę Danutę Szuba. Pani Danuta w płońskiej komendzie przepracowała blisko 11 lat, a ogółem w Policji prawie 26 lat.

24 lutego br. w płońskiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącej na emeryturę wieloletniej pracownicy Policji – Danuty Szuba. Komendant Powiatowy Policji w Płońsku insp. Jarosław Brzozowski wraz ze swoim I Zastępcą podinsp. Stanisławem Dybowskim serdecznie podziękował za zaangażowanie, życzliwość oraz wieloletnią wzorową pracę, którą Pani Danuta wykonywała na rzecz płońskiej komendy. Nie zabrakło też życzeń zdrowia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha, odpoczynku, a także twórczych sił i aktywności potrzebnej do realizowania swoich planów oraz zamierzeń.

Danuta Szuba pracę w Policji rozpoczęła w maju 1996 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu z miejscem pracy w Ciechanowie. Następnie od 2011 roku realizowała obowiązki na stanowisku starszego technika w Wydziale Prewencji, a następnie w Zespole do spraw Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. Jako pracownik Policji przepracowała prawie 26 lat.

Dziękujemy Pani Danusi za jej życzliwość, ciepło, poczucie humoru, profesjonalizm i dużą dozę empatii. Z okazji zakończenia pracy, życzymy dobrego zdrowia, szczęścia, dalszych sukcesów w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia na emeryturze.

 

Info. za kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe