Szóstoklasista z płońskiej SP2 wykazał bohaterską postawę!

  • 24.02.2022, 09:24 (aktualizacja 18.03.2022, 09:02)
Szóstoklasista z płońskiej SP2 wykazał bohaterską postawę! Fot. zbiory SP2 Płońsk
Po powrocie z nauki zdalnej była okazja do podziękowania uczniowi klasy 6a Filipowi Gawrońskiemu za piękną postawę ratującą ludzkie życie.

Podczas godziny wychowawczej w obecności klasy i wychowawcy dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku -  Jarosław Chyliński złożył podziękowania i przekazał słowa uznania Filipowi Gawrońskiemu za bohaterską postawę i zachowanie godne naśladowania - ,,To piękne z Twojej strony, że wykazałeś się tak dorosłą postawą. Ratowanie życia ludzkiego powinno być odruchem bezwarunkowym, co niestety nie zawsze jest spotykane. To jest godne naśladowania – za co serdecznie dziękujemy. Mam nadzieję, że Twój przykład będzie inspirujący dla wszystkich koleżanek i kolegów oraz całej społeczności. Warto promować taką postawę, szczególnie poczucia odpowiedzialności także za drugą osobę, a nie tylko za siebie”.

Dyrektor szkoły przekazał dyplom uznania oraz upominek na ręce „Młodego Bohatera”.

Filip Gawroński widząc osobę potrzebująca pomocy wezwał służby ratunkowe do topiącego się człowieka.

 

INFO ZA SP2

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe