Nowi dzielnicowi w płońskiej komendzie i w Komisariacie Policji w Raciążu

  • 17.02.2022, 11:28 (aktualizacja 19.03.2022, 17:12)
Nowi dzielnicowi w płońskiej komendzie i w Komisariacie Policji w Raciążu Fot. zbiory KPP Płońsk
W Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku i Komisariacie Policji w Raciążu są nowi dzielnicowi. Zostali nimi starszy sierżant Dawid Koziatek i sierżant sztabowy Sebastian Kownacki. Obaj od początku swojej służby w Policji związani są z płońską jednostką.

Starszy sierżant Dawid Koziatek służbę w Policji rozpoczął 6 lat temu. Pracował w Ogniwie Patrolowo-Intewrencyjnym oraz Zespole ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji i przez krótki czas w Wydziale Ruchu Drogowego. Teraz będzie pełnił służbę w Rewirze Dzielnicowych Wydziału Prewencji, gdzie objął rejon służbowy nr 4, którego dzielnicowym do tej pory był asp. sztab. Wiesław Nowaliński.

Drugi z nowych dzielnicowych, sierżant sztabowy Sebastian Kownacki do służby w Policji wstąpił w 2012 roku i od początku, do chwili obecnej związany był z Zespołem Patrolowo-Interwencyjnym Komisariatu Policji w Raciążu. Jako dzielnicowy zastąpił na terenie miasta Raciąż (rejon służbowy nr 1) starszego aspiranta Roberta Kędzierskiego.

Obaj funkcjonariusze oficjalnie od 9 lutego br. pełnią obowiązki dzielnicowych.

Aktualny wykaz z nr tel. dzielnicowych KPP w Płońsku (i jednostek podległych) wraz z obsługiwanymi przez nich rejonami służbowymi znajdziecie Państwo na naszej stronie www w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY

 

Info. za kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Fot. zbiory KPP Płońsk

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe