Trzecia rocznica płońskiego Klubu ,,Senior+”

  • 23.01.2022, 11:09 (aktualizacja 10.02.2022, 09:47)
Trzecia rocznica płońskiego Klubu ,,Senior+” Fot. zbiory Klubu ,,Senior+"
22 stycznia 2022 roku przypada trzecia rocznica Klubu ,,Senior +” w Płońsku. Jednak uroczyste świętowanie odbyło się dzień wcześniej i klub gościł przedstawicieli władz miejskich: wiceburmistrz – Teresę Kozerę, radną miejską – Monikę Zimnawoda, przedstawiciela Rady Seniorów – Katarzynę Wasielewską.

Za pośrednictwem łączy telefonicznych Burmistrz Miasta Płońsk-  Andrzej Pietrasik, przekazał życzenia  Seniorom .

Gości zaproszonych, w tym również seniorów, powitała kierownik Klubu - Bożena Urbańska. Podczas części oficjalnej Iwona Budziszewska przedstawiła zadania, które zostały zrealizowane w roku 2021 i w szczególny sposób podkreśliła współpracę z instytucjami na terenie miasta Płońsk. Zostało przeprowadzonych 841 spotkań terapeutycznych i 26 spotkań fizjoterapeutycznych.

W trakcie świętowania, które przebiegło w miłej atmosferze i wyjątkowym nastroju nie zabrakło słodkiego poczęstunku, a zespół seniorów ,,Echo” zaprezentowali kilka piosenek. Kolejna trzecia rocznica była  także okazją do wspomnień.

 

KATARZYNA RÓLKA

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe