Szkolenie dla KGW w Starostwie

  • 24.11.2021, 18:24 (aktualizacja 26.11.2021, 12:12)
Szkolenie dla KGW w Starostwie                   Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
W piątek 19 listopada odbyło się szkolenie pt. ,,ABC jak skutecznie prowadzić Koło Gospodyń Wiejskich?". Spotkanie zorganizowane zostało w Starostwie Powiatowym w Płońsku dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich oraz osób zainteresowanych założeniem takiego koła.

Warsztaty poprowadził  Andrzej Rybus-Tołłoczko. Wszystkich uczestników powitała Starosta Elżbieta Wiśniewska.

- ,,Organizacje pozarządowe i koła gospodyń wiejskich pełnią bardzo ważną rolę przy realizacji zadań powiatu. Są naszym partnerem, którego bardzo doceniamy i szanujemy. Dlatego co roku nie tylko wspieramy finansowo, w ramach konkursów ofert i małych grantów ale również poprzez szkolenia, wymianę doświadczeń pomiędzy Kołami Gospodyń Wiejskich - mówiła w imieniu Zarządu Powiatu Płońskiego Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński.

Następnie głos zabrali przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy nakreślili aktywność Kół Gospodyń Wiejskich w Powiecie Płońskim, w którym zarejestrowanych jest już 36 kół.

Na szkoleniu byli przedstawiciele i przedstawicielki następujących kół i organizacji pozarządowych: Koło Gospodyń Wiejskich Szapsk, Koło Gospodyń Wiejskich Ciecierzanki, Koło Gospodyń Wiejskich ‚,Kobiety Pracujące’’ Koziebrody, Koło Gospodyń Wiejskich w Uniecku, Koło Gospodyń Wiejskich "W kobiecym gronie" w Nowym Radzikowie, Koło Gospodyń Wiejskich w Płońsku, Koło Gospodyń Wiejskich w Starej Wronie ,,Wronianki", Fundacja Miód I Malina.

Organizatorami warsztatów byli: MOWES - Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz Starostwo Powiatowe w Płońsku.

 

INFO ZA STAROSTWO POWIATOWE

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe