Spotkanie sieciujące LGD z obszaru Północnego Mazowsza

  • 17.09.2021, 16:52 (aktualizacja 04.10.2021, 18:44)
Spotkanie sieciujące LGD z obszaru Północnego Mazowsza Fot. zbiory LGD PM Płońsk
W dniu 15 września 2021 r., przedstawicielki Zarządu LGD-Przyjazne Mazowsze wzięły udział w Spotkaniu sieciującym z Lokalnymi Grupami Działania na terenie subregionu ostrołęckiego oraz subregionu ciechanowskiego.

Spotkanie odbyło się w Karniewie, na terenie LGD „Północne Mazowsze” a organizatorem był Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES). Celem spotkania było stworzenie przestrzeni do dyskusji i wymiany doświadczeń w zakresie aktualnych wyzwań i potrzeb LGD, w tym szczególnie miejsca i roli LGD w nowym okresie programowania środków unijnych na lata 2021-2027. W tej części, poprzez łącze internetowe, wystąpił online Pan Piotr Sadłocha, Prezes Polskiej LGD, który podzielił się aktualnymi informacjami o nowym okresie PROW oraz odpowiedział na pytania związane z koncepcjami Smart Village. Spotkanie poprowadził Pan Łukasz Wachowski – animator MOWES. Uczestnicy spotkania zapoznali się także z obszarami współpracy z Mazowieckim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz dyskutowali na temat zasad utworzenia sieci LGD na Mazowszu.

 

Info za LGD PM Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe