Lilianna Kraśniewska nowym dyrektorem płońskiego szpitala

  • 10.09.2021, 19:27 (aktualizacja 04.10.2021, 18:42)
  Lilianna Kraśniewska nowym dyrektorem płońskiego szpitala Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
Nowym dyrektorem płońskiego szpitala będzie Lilianna Kraśniewska. Konkurs został rozstrzygnięty.

Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Płońskiego dnia 10 września 2021 r. Zarząd Powiatu Płońskiego zapoznał się z informacją przekazaną przez Przewodniczącego Komisji Konkursowej Krzysztofa Wrzesińskiego następującej treści:

- ,,Informuję, że na posiedzeniu Komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku, które odbyło się w dniu 9 września 2021 roku, konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku został rozstrzygnięty.

Komisja Konkursowa, w drodze tajnego głosowania, bezwzględną większością głosów, wyłoniła kandydata na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku – Panią Liliannę Kraśniewską".

Zarząd Powiatu Płońskiego po otrzymaniu tej informacji podjął uchwałę jednomyślnie o jej powołaniu na stanowisko dyrektora SPZZOZ w Płońsku.

Liliana Kraśniewska będzie dyrektorem płońskiego szpitala od 6 października br. na warunkach finansowych analogicznych do poprzednich dyrektorów w kwocie 16 tysięcy złotych brutto, na czas 6 lat.

- ,,Gdy otrzymałam informację od Przewodniczącego Komisji Konkursowej, że uzyskałam większość głosów (4 głosy na 6) wśród Członków Komisji) nie ukrywam, że ucieszyłam się tym faktem. Taki był mój cel by zostać dyrektorem Szpitala w Płońsku, ponieważ chcę teraz pracować na rzecz rozwoju Szpitala w Płońsku” - informuje Liliana Kraśniewska.

Pani Liliana Kraśniewska - mieszkanka Płońska, absolwentka studiów ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej zakończonych dyplomem magistra ekonomii na kierunku: ekonomika i organizacja produkcji.

Ukończyła również

Podyplomowe Studia z zakresu Podstawy Prawno Ekonomiczne Procesu Inwestycyjnego w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Warszawie

Podyplomowe Studia Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstwa w Kolegium Zarządzania i Finansów w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Warszawie

Od 2012 roku związana z Urzędem Miejskim w Płońsku najpierw jako inspektor da projektów unijnych, dyrektor współpracy i rozwoju w wydział współpracy i rozwoju UM w Płońsku.

Ponadto od 2017 roku jest Członkiem Rady Nadzorczej w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z.o.o.

W latach 2012-2015 była również ekspertem oceniającym projekty złożone w ramach RPO Województwa Mazowieckiego. Na lata 2007-2013 w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Projektów Unijnych w Warszawie

Ma również doświadczenie pracy w biznesie jako kierownik logistyki, kierownik działu kosztów i analiz ekonomicznych itp.

Od 2019 do chwili obecnej była zastępcą Burmistrza Miasta Płońska gdzie pozyskiwała środki zewnętrzne na realizację zadań inwestycyjnych na kwotę ok.100 mln złotych oraz zajmowała się ich realizacją.

 

Info. za Starostwo Powiatowe

 

                   

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe