Mikrobus dla podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Płońsku

  • 02.08.2021, 11:27 (aktualizacja 31.08.2021, 18:47)
Mikrobus dla podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy… Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
Powiat Płoński pozyskał dofinansowanie w kwocie 99.700,00 zł ze środków PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III w obszarze D na realizację zadania pn. „Zakup samochodu osobowego „Mikrobus” do przewozu osób niepełnosprawnych w powiecie płońskim”.

W ramach zadania zakupione zostanie auto do transportu osób z niepełnosprawnościami z terenu powiatu płońskiego.

-„Po wsłuchaniu się w potrzeby podopiecznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy posiadających ograniczenia ruchowe została podjęta decyzja o zakupie auta z dźwignią do transportu osób na wózkach inwalidzkich. Wyposażenie Domu w pojazd specjalistyczny umożliwi uczestnikom dotarcie na zajęcia oraz zwiększy ich komfort podróży” – powiedział Krzysztof Wrzesiński Wicestarosta Powiatu Płońskiego.

Łączna wartość inwestycji: 152.990,88 zł

Dofinansowanie: 90.700,00 zł

 

Info. za Starostwo Powiatowe

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe