Policjanci odwołują poszukiwania obywatela Ukrainy i dziękują za pomoc internautom

  • 21.06.2021, 14:29 (aktualizacja 27.06.2021, 17:52)
Policjanci odwołują poszukiwania obywatela Ukrainy i dziękują za pomoc…
Płońscy policjanci zakończyli poszukiwania 44-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna został odnaleziony dzięki informacji przekazanej przez mieszkańca gm. Załuski, który widział publikację o zaginięciu w Internecie.

Dziś rano zaginiony w dniu 6 czerwca br. 44-letni obywatel Ukrainy został odnaleziony na terenie Załusk. Rozpoznał go mieszkaniec Załusk, który wcześniej przeczytał artykuł o trwających poszukiwaniach na jednym z portali społecznościowych. 44-latek przyszedł na teren jego posesji prosząc o wodę. Czujny mężczyzna powiadomił policję o swoich przypuszczeniach, wskazując, gdzie zaginiony może przebywać.

Dzielnicowy z miejscowego posterunku policji znalazł 44-latka we wskazanym miejscu tj. w Załuskach, na terenie pustostanu, a następnie przekazał go bliskim.

Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dziękujemy również internautom oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki.

 

 Info. za podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

 

 

 

                   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe