Światowy Dzień Wody w Starostwie Powiatowym

  • 22.03.2021, 16:01 (aktualizacja 31.03.2021, 20:39)
Światowy Dzień Wody w Starostwie Powiatowym Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
22 marca to Światowy Dzień Wody. Oszczędzajmy wodę i dbajmy o naszą planetę.

Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska i Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński przekazali pracownikom Starostwa butelki z filtrem. Każda zmiana otoczenia zaczyna się od małego kroku.

- ,,W Światowym Dniu Wody chciałabym przypomnieć o potrzebie oszczędzania wody i szacunku dla niej. W takim zakresie jak to możliwe, realizujemy w Starostwie praktykę oszczędzania wody. Najpierw na początku kadencji zrezygnowaliśmy z zakupu wody w plastikowych butelkach. Od przeszło dwóch lat pijemy wodę z dzbanków w szklanych naczyniach. W ramach gadżetów powiatowych promocyjnych, zamawiamy butelki z filtrem. Dziś takie butelki zostały rozdane Pracownikom Starostwa, ale będzie można je także wygrać w konkursie, który zostanie ogłoszony dziś na profilu Starostwa na Facebooku. Woda jest bardzo ważna, a nasz kraj jest bardzo ubogi w zasoby wody, o czym nie każdy na co dzień pamięta" - informuje Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska.

 

Info. za Starostwo Powiatowe

 

 

 

 

 

 

                   

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe