Kasjerka sochocińskiego banku aresztowana!

  • 13.01.2021, 08:44 (aktualizacja 25.01.2021, 17:36)
Kasjerka sochocińskiego banku aresztowana!
38- letnia kasjerka sochocińskiego banku aresztowana. Sprawa jest rozwojowa.

Urzędniczka banku  w Sochocinie (obecnie jest to oddział BS w Płońsku, wcześniej była filia banku w Załuskach) Izabela.R wpadła, kiedy jeden z klientów banku poinformował płońską policję,  że z jego konta najprawdopodobniej skradziono pieniądze.

Z kont ludzi zniknęło na pewno ponad 300 tys. zł, choć organy ścigania nie wykluczają, że pieniędzy tych mogło być więcej. 38-letnia  przyznała się do zarzucanego jej czynu i została zatrzymana.  We wtorek, 12 stycznia płoński sąd przychylił się do  wniosku prokuratury i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy.

 

Natomiast Bank Spółdzielczy w Płońsku wydał w tej sprawie specjalny komunikat.

Szanowni Państwo,

Zarząd Banku Spółdzielczego w Płońsku, informuje iż w Oddziale w Sochocinie wywodzącym się ze struktur byłego Banku Spółdzielczego w Załuskach stwierdzono nieprawidłowości noszące znamiona przestępstwa. W chwili obecnej trwają intensywne czynności kontrolne zmierzające do ustalenia ostatecznej skali nieprawidłowości. Wprowadzone w Banku zmiany organizacyjne mają zapewnić Państwu jak najwyższą jakość obsługi.

Informujemy, że Bank złożył zawiadomienie do organów ścigania, które podjęły już odpowiednie czynności.

Pragniemy zapewnić Państwa, że zaistniała sytuacja nie ma wpływu na funkcjonowanie i bezpieczeństwo Banku, a w związku z tym żaden Klient nie dozna uszczerbku majątkowego.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Płońsku.

 

RED.

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe