Szkolna do maja

  • 10.12.2020, 15:54 (aktualizacja 13.12.2020, 20:29)
Szkolna do maja Fot. UM Płońsk
Ostatni fragment ulicy Szkolnej zostanie zmodernizowany do końca maja przyszłego roku. W czwartek, 10 grudnia umowę z wykonawcą inwestycji firmą Wapnopol reprezentowaną przez prezesa Adama Nowakowskiego podpisał burmistrz Andrzej Pietrasik.

Szkolna przebudowana zostanie na odcinku od ulic Letniej, Wiosennej, Wesołej do ul. św. Jana Pawła II. Wykonawcą inwestycji jest firma Wapnopol. Wartość inwestycji to 2 324 824,11 zł. Dofinansowanie: 1,4 mln zł pochodzi z Funduszu Dróg Samorządowych.

Inwestycja będzie kompleksowa. Wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, chodnik i ścieżka rowerowa. Ułożona zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa. Wykonane zostaną też przyłącza wodno-kanalizacyjne i teletechniczne. Prace powinny zakończyć się do końca maja 2021 r.

 

Info. Za UM Płońsk

 

 

                    

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe