Wsparcie lokalnych przedsiębiorców kwiatów

  • 02.11.2020, 16:12 (aktualizacja 03.11.2020, 07:41)
Wsparcie lokalnych przedsiębiorców kwiatów Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
W poniedziałek, 2 listopada z inicjatywy Elżbiety Wiśniewskiej Starosty Płońskiego ze środków Powiatu - Powiatowy Zarząd Dróg zakupił 155 chryzantem, które udekorują rondo przy skrzyżowaniu drogi powiatowej na ul. Kopernika z Młodzieżową i ks. Jaworskiego.

- ,,Cieszę się, że mogliśmy w ten sposób wesprzeć lokalnych przedsiębiorców w obecnej sytuacji i ukwiecić to rondo. Estetyka przestrzeni publicznej ma dla nas duże znaczenie. Po uruchomieniu wniosków z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będziemy chcieli zagospodarować kwiatami teren przy drogach wokół cmentarza"- informuje Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska.

 

Info. za Starostwo Powiatowe

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe