Znaleziono ludzkie zwłoki w Strachowie!

  • 22.10.2020, 18:19 (aktualizacja 03.11.2020, 07:40)
Znaleziono ludzkie zwłoki w Strachowie!
W czwartek, 22 października rano w miejscowości Strachowo w rowie melioracyjnym na polu, jeden z okolicznych mieszkańców znalazł ludzkie zwłoki. Na miejscu pracowała grupa operacyjno- dochodzeniowa pod nadzorem prokuratora.

Około godz. 9.00 płońscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Strachowo, w rowie melioracyjnym za polem znalezione zostały zwłoki ludzkie. Ciało znalazł jeden z mieszkańców wsi, do którego należy działka. Na miejsce skierowana została grupa operacyjno – dochodzeniowa policji. Funkcjonariusze wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora.
Trwają czynności zmierzające do potwierdzenia tożsamości zmarłego. Okoliczności ujawnienia zwłok wskazują na to, iż może to być zaginiony w dniu 7 października br., 62-letni mieszkaniec Drożdżyna.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku. Sekcja zwłok wykaże, jaka była przyczyna śmierci mężczyzny i kiedy nastąpił zgon.

 

Info. za KPP Płońsk

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe