Płoński szpital wstrzymał przyjęcia!

  • 06.10.2020, 17:26 (aktualizacja 18.10.2020, 21:32)
 Płoński szpital wstrzymał przyjęcia!
Wczoraj płoński szpital wydał oświadczenie o wstrzymaniu przyjęć do oddziału chorób wewnętrznych i chirurgicznego. Powodem jest pozytywny wynik testu na koronawirusa u dwóch lekarzy. Publikujemy treść oświadczenia:

- „W związku z dodatnim wynikiem w kierunku obecności koronawirusa u jednego z lekarzy oddziału chorób wewnętrznych oraz jednego z lekarzy oddziału chirurgicznego zostały wstrzymane przyjęcia do oddziału chorób wewnętrznych - do 12 października 2020 roku oraz do oddziału chirurgicznego – do 9 października 2020 roku. Zapewniamy, iż pozostałe oddziały, w tym szpitalny oddział ratunkowy pracują bez przerwy i udzielają pomocy każdemu z pacjentów, który zgłosi się do szpitala, również w zakresie internistycznym oraz chirurgicznym. O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco. Pozostajemy w stałym kontakcie ze służbami sanitarno – epidemiologicznymi. Personel zostanie w najbliższych dniach kontrolnie przebadany, w chwili obecnej wdrożyliśmy szereg rutynowych działań mających na celu zminimalizowanie ryzyka transmisji zakażenia”.

 

P.P.

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe