Pracownicy Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku pożegnali dyrektora- Marzannę Szacherską

  • 01.09.2020, 19:23
Pracownicy Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku pożegnali dyrektora- Marzannę… Fot. zbiory ZS1 Płońsk
W dniu 31 sierpnia 2020r. nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi podziękowali dyrektor Marzannie Szacherskiej za 5 lat pracy. To wzruszające spotkanie było znakomitą okazją do podsumowania kilku lat wspólnych działań na rzecz szkoły.

Wicedyrektorzy w imieniu całej społeczności szkolnej podziękowali dyrektor za zaangażowanie i wkład pracy, o czym świadczą słowa: ,,Nieustannie dążyła Pani do tego, by poziom nauczania i wychowania młodzieży oraz współpracy z rodzicami był na najwyższym poziomie. W tym celu podjęła Pani wiele działań, budując pozytywny wizerunek szkoły. Cenimy Panią za oddanie i profesjonalizm…”.

Życząc dalszych sukcesów i satysfakcji na nowym stanowisku, wręczono bukiety kwiatów, symboliczny upominek, podkreślając, że dyrektor Marzanna Szacherska na zawsze już zapisze się na kartach historii Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku, bo„w życiu są chwile i ludzie, o których nie można zapomnieć…”

 

Info za zespół ds. promocji ZS nr 1 w Płońsku

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe