Pierwsze ,,serce" na nakrętki w Gminie Naruszewo

  • 28.07.2020, 15:42 (aktualizacja 28.07.2020, 19:24)
Pierwsze ,,serce" na nakrętki w Gminie Naruszewo Fot. zbiory UG Naruszewo
Wójt Gminy Naruszewo informuje, że w dniu 28 lipca 2020 roku przed Urzędem Gminy w Naruszewie ustawiono czerwony, metalowy pojemnik (kosz) w kształcie serca na nakrętki.

Nakrętki zbierane są na szczytny cel, aby pomóc w leczeniu chorych dzieci. Należy pamiętać również, że zbieranie nakrętek to dbałość o środowisko, gdyż nakrętki będą poddane recyklingowi. 

Jakie nakrętki wrzucać do specjalnego kosza?

Kosz przeznaczony jest na wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt czy kolor. Mogą to więc być nakrętki np. po napojach, kawie, mleku czy jogurtach. W koszu - sercu zostawić możemy również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeśli mają one np. tekturowe uszczelki - trzeba je usunąć przed wyrzuceniem.

 

Info. za UG Naruszewo          

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe