Płońska policja poszukuje zaginionego Andrzeja Gockiewicza!

  • 18.06.2020, 11:46 (aktualizacja 27.06.2020, 10:14)
Płońska policja poszukuje zaginionego Andrzeja Gockiewicza! Fot. KPP Płońsk
Płońska policja poszukuje 37-letniego Andrzeja Gockiewicza zam. Szapsk, gm. Raciąż, pow. płoński. Mężczyzna 12 czerwca br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

37-letni Andrzej Gockiewicz zam. Szapsk gm. Raciąż pow. płoński wyszedł z domu w piątek 12 czerwca br. około godz. 8:00, nie informując bliskich dokąd się udaje. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną. Od chwili zgłoszenia trwa akcja poszukiwawcza, w którą poza policjantami zaangażowane są również inne służby.

Zaginiony ma ok. 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy i szare oczy. W chwili wyjścia z miejsca zamieszkania ubrany był w białą koszulę z krawatem, kamizelkę i ciemne spodnie garniturowe, a na nogach miał czarne buty - tenisówki. Mężczyzna jest osobą głuchoniemą. Może się przemieszczać granatowo-brązowym rowerem typu damka z plastikowym koszykiem na bagażniku i małą flagą Polski. Do tej pory trudnił się pracami dorywczymi w gospodarstwach rolnych na terenie gm. Raciąż i Drobin.

W związku z powyższym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania nie doprowadziły do ustalenia jego miejsca pobytu Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Andrzeja Gockiewicza o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:
1.Oficer dyżurny KPP w Płońsku 47 703 35 00 lub 47 703 35 50,
2.Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

 

Info. i fot. za KPP Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe