Spotkanie konsultacyjne w Starostwie

  • 03.06.2020, 15:39
Spotkanie konsultacyjne w Starostwie Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
Ścieżka rowerowa wzdłuż ul. ks. R. Jaworskiego połączy obwodnicę wschodnią z zachodnią.

W środę, 3 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku odbyło się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami oraz instytucjami zainteresowanymi przebudową skrzyżowania łączącego ul. Grunwaldzką, ul. ks. R. Jaworskiego oraz ul. Klonową.

Najważniejszym tematem spotkania było wypracowanie wspólnego wariantu ronda, które miałoby zastąpić obecne skrzyżowanie.

Projektant obecny na spotkaniu odpowiadał na pytania oraz przedstawiał różne koncepcje zmodernizowania ulicy Jaworskiego – stworzenie na całym odcinku drogi ścieżki rowerowej, a także wyremontowanie chodników. Poruszono problem przejść dla pieszych, a także parkingów.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Płońsku, Powiatowego Zarządu Dróg w Płońsku, Urzędu Miasta w Płońsku, Spółdzielni Mieszkaniowej w Płońsku oraz właściciele działek na terenach których będzie realizowana inwestycja.

 

Info. za Starostwo Powiatowe w Płońsku

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe