Przekazanie dla powiatowych placówek oświatowych sprzętu komputerowego

  • 15.05.2020, 16:04 (aktualizacja 22.05.2020, 12:12)
Przekazanie dla powiatowych placówek oświatowych sprzętu komputerowego Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
44 laptopy o wartości 100 tysięcy złotych z pełnym oprogramowaniem na potrzeby uczniów i nauczycieli, przekazali w piątek, 15 maja - Starosta Elżbieta Wiśniewska oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraww Społecznych- Paweł Dychto, dyrektorom naszych placówek oświatowych!

Laptopy zostały zakupione w ramach Programu: ,,Zdalna Szkoła" finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Wniosek Powiatu Płońskiego otrzymał grant. Warto dodać, że wsparcie stanowi 100% dofinansowania w ramach przedstawionego wniosku dofinansowania.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, Działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”, dotyczącego realizacji projektu grantowego pn. :„Zdalna Szkoła” – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020. Operatorem inicjatywy #ZdalnaSzkoła jest Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

 

Info. i fot. za Starostwo Powiatowe w Płońsku

 

 

 

 

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe