Gmina Raciąż zakupiła dla szkół tablety

  • 13.05.2020, 09:40 (aktualizacja 15.05.2020, 15:11)
Gmina Raciąż zakupiła dla szkół tablety Fot. zbiory UG Raciąż
W poniedziałek, 11 maja Wójt Gminy Raciąż Zbigniew Sadowski wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Grażyną Rogowską przekazali dyrektorom szkół tablety w ilości 45 szt. zakupione z dotacji z programu rządowego.

Ponadto, wcześniej przekazano 16 tabletów zakupionych z budżetu Gminy oraz 16 tabletów, które udostępnili Radni Gminy Raciąż. Szczegółowych informacji dotyczących rozdysponowania tabletów będą udzielać dyrektorzy szkół. Gmina Raciąż ma nadzieję, że przekazany sprzęt umożliwi dzieciom naukę i ukończenie roku szkolnego 2019/2020.

W tym miejscu, przedstawiciele gminy pragną podziękować dzieciom, nauczycielom i rodzicom za ciężką pracę spowodowaną obecną sytuacją kryzysową. Życzą  spokoju, cierpliwości, wytrwałości i szybkiego powrotu do budynków szkolnych.

 

Info. za UG Raciąż

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe