COVID-19 u pacjenta płońskiego szpitala! - aktualizacja

  • 02.04.2020, 21:16 (aktualizacja 04.04.2020, 15:00)
COVID-19 u pacjenta płońskiego szpitala! - aktualizacja
Wczoraj w godzinach wczesnoporannych u wszystkich pracowników Oddziału Internistycznego (40 osób), wykonano badania w kierunku COVID-19.

Wyniki 33 pracowników wpłynęły do szpitala tego samego dnia w godzinach nocnych ok. godz. 23.00, dziś w godzinach południowych otrzymaliśmy wyniki kolejnych 3 pracowników, kilka minut temu ostatnich 3. Wszystkie UJEMNE!

W stosunku do kilku pracowników, bezpośrednio kontaktujących się z pacjentem zastosowano kwarantannę, w stosunku do pozostałych - wyłącznie nadzór epidemiologiczny.

Dziś również wykonano badanie u jeden pacjentki będącej mieszkanką powiatu płońskiego, hospitalizowanej w OIOM. Wynik ujemny!

Nie chcemy popełniać błędów z innych placówek medycznych , dlatego pobranie wymazów powtórzymy kontrolne za 7 dni i 14 dni!

Podziękowania dla całego zespołu szpitalnego za współpracę i zaangażowanie

Bezpieczeństwo najważniejsze!

 

Info. Szpital Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe