Zasady funkcjonowania USC w Płońsku

  • 17.03.2020, 10:43 (aktualizacja 19.03.2020, 10:23)
Zasady funkcjonowania USC w Płońsku
Począwszy od 16.03.2020 r. interesanci Urzędu Stanu Cywilnego w Płońsku będą obsługiwani wyłącznie w sprawach rejestracji urodzeń i zgonów. Osoby te proszone są o wcześniejszy kontakt pod numerem 23 662 29 09 lub 693 339 500 w celu poinformowania urzędnika o konieczności rejestracji zgonu lub urodzenia dziecka.

UWAGA!

Rejestracja urodzenia jest możliwa również przez E-PUAP.

W poczekalni USC może znajdować się tylko jedna osoba. Pozostałe osoby proszone są o oczekiwanie na zewnątrz Urzędu do chwili obsłużenia interesanta.

Śluby już zaplanowane odbędą się w ustalonych terminach. Prosimy Pary Młode o ograniczenie liczby osób biorących udział w ceremonii do świadków i rodziców. Pozostali goście mogą gromadzić się przed wejściem do Sali ślubów.

Interesantów, którzy dopiero zamierzają zawrzeć związek małżeński prosimy o przesunięcie terminu ślubu jeśli jest to możliwe. Sugerowany miesiąc  zawarcia małżeństwa to wrzesień 2020.

Interesanci zainteresowani załatwieniem innych spraw niż wyżej wymienione, proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr telefonów 23 662 29 09, 693 339 500 lub:

  • drogą mailową: [email protected],
  • pocztą tradycyjną na   ul. Płocka 39 09-100 Płońsk,
  • przez E-PUAP.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Czynimy to w trosce
o Państwa i nasze zdrowie.

                                                                                 Burmistrz Miasta Płońsk

                                                                                           Andrzej Pietrasik

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe