Termin ukazania się gazety Extra Płońsk ulega zmianie!

  • 16.03.2020, 12:23 (aktualizacja 17.03.2020, 09:54)
Termin ukazania się gazety Extra Płońsk ulega zmianie!
Drodzy Czytelnicy, w związku z epidemią koronawirusa następne wydanie Extra Płońsk ukaże się 24 marca. Jednak na naszym portalu będziemy Państwa na bieżąco informować o sytuacji epidemiologicznej dotyczącej Płońska i powiatu.

Szanowni Państwo, zalecenia organizacji rządowych, w tym Głównego Inspektoratu Sanitarnego podają, że główną formą ochrony przed infekcją koronawirusem jest zachowywanie podstawowych zasad higieny osobistej. W przypadku, gdy pojawia się odruch kichania, należy kichnąć w chusteczkę lub w zgięcie ręki w łokciu, a następnie dokładnie umyć ręce wodą z mydłem bądź z wykorzystaniem środka dezynfekującego na bazie alkoholu. Warto generalnie postawić na częste mycie rąk, a przy tym stosowanie ręczników jednorazowych.

W poniedziałek rano, 16 marca odnotowano już 150 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Niestety, COVID-19 zbiera również śmiertelne żniwo - w sobotę w Lublinie zmarł trzeci pacjent. O godzinie 24 w nocy z soboty na niedzielę zamknięto wszystkie polskie granice i przywrócono pełne kontrole. W grupie podwyższonego ryzyka znajdują się najbardziej seniorzy, którzy powinni teraz szczególnie na siebie uważać.

 

RED.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe