Apel płońskich strażaków!

  • 16.03.2020, 11:14 (aktualizacja 19.03.2020, 14:28)
Apel płońskich strażaków! Fot. zdjęcie ilustracyjne
Apelujemy do Państwa, jeśli będziecie potrzebować naszej interwencji (a przebywacie na kwarantannie czy też macie objawy zarażenia koronawirusem COVID-19) poinformujcie o tym dyspozytora podczas zgłoszenia. Może on zadać kilka pytań związanych z aktualnym zagrożeniem.

Posiadamy oczywiście odpowiednie procedury pozwalające zabezpieczyć się przed zarażeniem ale dodatkowa informacja o tym jeszcze bardziej pomoże wyeliminować niepotrzebne ryzyko. Różnie ludzie mogą myśleć na kwarantannie (np. że pozostawieni są sami sobie), proszę się nie obawiać pomożemy wszystkim, tak jak czyniliśmy to do tej pory. Prosimy poinformować o kwarantannie dyspozytora i dodatkowo strażaków przybyłych na miejsce zdarzenia.
Tam, gdzie to możliwe, informacja ta pozwoli nam skutecznie przygotować się do akcji. Jeden zarażony strażak wyklucza czasowo całą jednostkę z dalszej służby. W naszej pracy mamy kontakt z ratownikami, lekarzami, policjantami te służby muszą działać !!!
Zawsze w trudnych chwilach naród nasz potrafił się jednoczyć i działać wspólnie, obecna sytuacja również tego wymaga dlatego bądźmy odpowiedzialni, bo sprawny system ratowniczy jest kluczowy w zaistniałej sytuacji.
JAK MOŻESZ ZOSTAŃ W DOMU, TY CHOROBĘ MOŻESZ PRZEJŚĆ ŁAGODNIE, LECZ MOŻESZ ZARAZIĆ KOGOŚ ŚMIERTELNIE !!!

 

Info. za KP PSP Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe