Kostiumowy bal karnawałowy w MCK-u

  • 22.02.2020, 19:46 (aktualizacja 22.02.2020, 20:18)
Kostiumowy bal karnawałowy w MCK-u Fot. Katarzyna Rólka
W sobotę, 22 lutego w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku odbył się kostiumowy bal karnawałowy dla najmłodszych płońszczan.

Zabawy karnawałowe dla dzieci to, przede wszystkim, możliwość przeistaczania się w inne osoby. To moment przebierania się do woli.

W sobotnie popołudnie na bal do MCK-u przybyły różne postacie z bajek. A było co podziwiać. Wyobraźnia i inicjatywy twórcze rodziców przygotowujących stroje dla swoich pociech nie miały granic. Było bardzo barwnie i wesoło. Przybyli rodzice  bacznie przyglądali się radosnej zabawie swoich dzieci. Było wiele atrakcji i zabaw.

Bal dla dzieci prowadził Tosiek czyli Krzysztof Dembicki.  Ponadto  z najmłodszymi płońszczanami bawili się także : Emcekuś – Aleksandra Wiśniewska,  Lełanda - Ewelina Lewandowska. Przy zabawie pomagał  też wolontariusz -  Michał Dembicki.

 

 KATARZYNA RÓLKA

FOT. KATARZYNA RÓLKA

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe