Gala płońskiej Szlachetnej Paczki już za nami.

  • 27.01.2020, 10:13 (aktualizacja 28.01.2020, 08:03)
Gala płońskiej Szlachetnej Paczki już za nami. Fot. Nat-Art Fotografia
W miniony piątek, 24 stycznia w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica, odbyła się gala podsumowująca działania Szlachetnej Paczki w Płońsku. Była to doskonała okazja by powiedzieć dziękuję zarówno wolontariuszom jak i wszystkim osobom zaangażowanym w akcję.

Gala rozpoczęła się występem Anieli Mańskowskiej, dodatkowo uświetniły ją dzieci z Przedszkola nr 4 „ Pod Zielonym Listkiem”, a także Alicja Krajewska, Adela Malon i Maja Rakwalska. Zebrani goście mogli także usłyszeć relację z przekazywania paczek rodzinom podczas „Weekendu cudów”, którą odczytały uczennice Szkoły Podstawowej w Stróżewie.

Nie obyło się bez podziękowań.  Liderka Ewelina Królak, słowa podziękowania kierowała m.in. do Strażaków ze Straży Pożarnej w Płońsku, Ochotniczej straży Pożarnej ze Strachowa, Siedlina i Dzierzążni.

Duży udział w całej akcji mieli nauczyciele i dyrekcja Zespołu Szkół nr 1:- „Ta gala nie odbyła by się gdyby nie uprzejmość dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica  Marzannie Szacherskiej. Dziękuję dyrekcji, nauczycielom i uczniom za okazane serce oraz ogromne zaangażowanie z jakim podeszli Państwo do pomocy podczas tegorocznego finału.”- mówiła liderka.

Pamiątkowe dyplomy otrzymali także przedstawiciele Zakładu Zewnętrznego w Płońsku Zakładu Karnego w Płocku, seniorzy z klubu ,,Senior+” i przedstawiciele firmy  ,,Nat-Art.” Fotografia, Taniec w Chmurach”. Na ręce  dyrektora „Niepublicznego Przedszkola Szóstka” przekazane zostało podziękowanie dla dzieci za wykonanie drobnych upominków na tegoroczną galę.

Wśród gości można było zauważyć min. Starostę powiatu Płońskiego Elżbietę Wiśniewską, Katarzynę Ornarowicz, Joannę Szewczak- reprezentującą Wójta Gminy Płońsk, Filipa Przedpełskiego- przedstawiciela Urzędu Miasta Płońsk, Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej – Dariusza Brzezińskiego, Andrzeja Głowackiego, Roberta Rudzińskiego i Milenę Jakubiak – koordynatora regionalnego projektu Szlachetna Paczka.

Szczególne słowa wdzięczności liderka SP skierowała jednak do wolontariuszy, gdyż to właśnie dzięki ich poświęceniu i ciężkiej pracy, mogliśmy świętować. W jeden weekend pomoc trafiła, aż do 43 rodziny z naszego rejonu : - „To dzięki waszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy udaje się czynić cuda. Nie sposób opisać wszystkiego co robicie jak wiele serca wkładacie w każde wasze działanie, jak bardzo jesteście zaangażowani, w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Jedno jest pewne to Wy jesteście przykładem do naśladowania dla innych. To ogromna radość być częścią tego zespołu.”

Ponadto słowa podziękowania usłyszała także dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, Teodozja Gorlewska-  za pomoc w organizacji spotkań i szkoleń dla wolontariuszy. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowy dyplom, a także upominek, który przekazany został przez Starostwo Powiatowe w Płońsku. Wolontariusze także podziękowali swojej liderce za ogromny wkład pracy, wsparcie i poświęcenie .

Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz pyszny tort na którym widniało hasło Szlachetnej Paczki- „Lubię Ludzi”, za który dziękujemy Sali Bankietowo- weselnej „Wiktoria”.

Tegoroczni wolontariusze Szlachetnej Paczki: Marta Białecka, Joanna Bilińska, Jacek Brzeziński, Mariola Ceremańska, Wioleta Dalecka, Joanna Goszczyńska, Agnieszka Graczyk, Agnieszka Kalisz, Ewelina Królak, Barbara Lewandowska, Marianna Możdżyńska, Norbert Orlikowski, Edyta Lewandowska, Martyna Ostrowska, Agnieszka Pyrzyńska, Olga Różańska, Łukasz Siadkowski, Helena Sobczyńska, Katarzyna Szcześniak, Beata Szulborska, Kinga Wiśniewska, Katarzyna Wodzyńska, Ewa Wronka, Iwona Zawadzka.

 

 

Info. za Szlachetna Paczka – region Płońsk

Fot. Nat-Art Fotografia

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe