,,Baśniowy wieczór" SP2 w Płońsku

  • 24.01.2020, 10:47 (aktualizacja 26.01.2020, 09:33)
,,Baśniowy wieczór" SP2 w Płońsku Fot. zbiory SP2 Płońsk
,,Baśniowy wieczór” to tytuł widowiska słowno-muzycznego wystawionego w sali MCK-u w Płońsku przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku. To wyjątkowa uczta dla ducha, której inspiracją była literatura dziecięca.

Wypełniona po brzegi sala MCK w Płońsku, wśród których rodzice, dziadkowie, mieszkańcy Płońska, a także Burmistrz Miasta Płońska – Andrzej Pietrasik,  którzy mieli okazję obejrzeć szkolnych aktorów.

 Widowisko odbywało się w iście baśniowej scenerii, wśród postaci z baśni. To duże przedsięwzięcie, w którym wzięło udział 100 uczniów szkoły, w tym chór szkolny, nauczyciele oraz absolwenci szkoły. Ten wyjątkowy wieczór połączył uczniów, nauczycieli, absolwentów oraz dyrekcję szkoły. Dowodem tego jest zaśpiewanie piosenki „Mario, czy Ty wiesz” przez dyrektora szkoły Jarosława Chylińskiego oraz nauczycielkę  Angelikę Paruszewską-Duklanowską oraz stworzonego na tę okazję chóru nauczycieli.

SP2 w Płońsku  dziękuje za tak liczną obecność rodziców, dziadków, gości oraz mieszkańców miasta. Składa serdeczne podziękowania uczniom szkoły oraz absolwentom. Dziękuje nauczycielom: Joannie Rachobińskiej (scenariusz), Mariannie Kozłowskiej, Małgorzacie Dymkowskiej, Joannie Jędruszczak, Ewie Bartłomiejczyk, Magdalenie Wyrczyńskiej, Łukaszowi Zacieskiemu, Magdalenie Machnackiej, Izabeli Ciosek, Małgorzacie Szymborskiej, Beacie Litewka, Magdalenie Imbirskiej, Angelice Paruszewskiej-Duklanowskiej, Agnieszce Biernatowicz, Kamilowi Gwóźdź, Bartoszowi Kaczorowi, Dariuszowi Kowalskiemu.

 

Info. za SP2 Płońsk

 

 

 

 


                                                                          

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe