Spotkanie opłatkowe w płońskim Kole TPD

  • 19.12.2019, 14:49 (aktualizacja 19.12.2019, 15:19)
Spotkanie opłatkowe w płońskim Kole TPD Fot. Katarzyna Rólka
W środę, 18 grudnia w auli Domu Parafialnego odbyło się spotkanie opłatkowe Koła TPD Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Płońsku.

Płońskie Koło TPD Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo, które niesie o wielu lat wsparcie Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo, zorganizowało coroczny tradycyjny opłatek.

Już na początku wszystkich podopiecznych z ich rodzinami przywitała i złożyła świąteczne życzenia przewodnicząca Koła TPD – Monika Zimnawoda. Wśród gości zaproszonych byli: Burmistrz Miasta Płońska – Andrzej Pietrasik , proboszcz z parafii św. M.M. Kolbe – Zbigniew Sajewski, Barbara Kretkiewicz  z PCPR. 

W trakcie spotkania wigilijnego panowała rodzinna i ciepła atmosfera oraz nie zabrakło  Mikołaja i prezentów. Natomiast  na stołach pojawiły się tradycyjne pyszne wigilijne potrawy. A wszystko okraszone  wspólnym kolędowaniem. 

 

KATARZYNA  RÓLKA    

FOT. KATARZYNA RÓLKA                                 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe