Spotkanie opłatkowe w płońskim Klubie ,,Senior +"

  • 13.12.2019, 09:59
Spotkanie opłatkowe w płońskim Klubie ,,Senior +" Fot. zbiory Klubu ,,Senior+"
Spotkanie opłatkowe odbyło się we wtorek, 10 grudnia 2019 r. W uroczystości wzięli udział członkowie Klubu Senior+ oraz niezrzeszeni seniorzy z Miasta Płońsk i zaproszeni goście w osobach: Burmistrz Miasta Płońska, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku, ksiądz emeryt.

Przewodniczący Rady Seniorów Miasta Płońska poinformował uczestników wyżej wymienionego spotkania opłatkowego, że było ono możliwe dzięki wsparciu finansowemu z Fundacji Zaczyn działającej na rzecz seniorów w całej Polsce.

Spotkanie odbyło się w miłej, sympatycznej atmosferze przy wtórach kolęd i pastorałek wspólnie śpiewanych. Na zakończenie imprezy Przewodniczący Rady Seniorów Miasta Płońska wręczył uczestnikom spotkania opłatkowego książki pt. „Wnuczkowa Mafia” autorstwa Pani  Anny Dobrowolskiej, zakupioną z funduszy dwóch darczyńców.

Seniorzy Klubu Senior+ w podziękowaniu za zorganizowane i w całości sfinansowane spotkanie opłatkowe podarowali ręcznie wykonaną bombkę.

Wspólna wigilia Rady Seniorów Miasta Płońska zorganizowana w Klubie ,,Senior+"  w Płońsku była okazją do zacieśnienia więzi w płońskim środowisku senioralnym.

Cele założone we wniosku pt. „Przedświąteczne spotkanie Klubu Seniora+ w Płońsku” zostały zrealizowane w 100%.

 

Janusz Rosiak

 

 

 


 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe